SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Фестиваль «Підкамінь» на Львівщині зібрав 5000 осіб


2013-11-05 11:39:51 UTC

На етнофестиваль «Підкамінь», що триває з 23 липня у селищі Підкамінь, зібралось близько 5000 відвідувачів, відзначає Захід.net.

Тут можна спробувати себе і на вправність у скелелазінні, і у велоспорті, і навіть у різних ремеслах. На триденний фестиваль гості приїхали зі своїми наметами. Волонтери тут ще з середи, – повідомляє «Канал 24».

«Нам було дуже комфортно в середу і в четвер, я вам чесно признаюсь. Тому що були тільки маленька група людей, тобто наш сектор. Було не шумно, було тепло і спокійно. В нас своя гітара, свої співаники і свої патріотичні пісні. Нам було затишно», – каже волонтер Андрій Ковальський.

Відтак наметове містечко у Підкамені розкинулося не лише полем, але й углиб лісу до півкілометра. На фестивалі – дві сцени: велика оживає ввечері, на неї цьогоріч виходили гурти «Бандур Бенд», «Камо грядеши», «Унія», «КораЛЛі», «ЮРКЕШ». Хедлайнером став гурт «ТІК». Натомість обіцяні «Гайдамаки» та «ВВ» через насичений концертний графік на свято не прибули. Загалом на «Підкамінь» цьогоріч просилися з виступом ледь не півсотні колективів з Росії, Білорусі, Польщі та України.

Для когось свято у Підкамені стало подвійним. На фестивальній сцені просто неба вирішила побратися місцева закохана парочка.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться