SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Сьогодні відбувається презентація фесту карпатської кухні


2013-11-05 11:39:52 UTC

5 серпня з 11:00 до 13:30 відбувається презентація Фестивалю автентичної карпатської кухні «Смачний спас» на Прикарпатті. Майстер-клас по приготуванню спаської замащінки – у приміщенні Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» (Вулиця Івана Мазепи, 29). Розповідає Мукачево.net.

11:00 -11.15 – Початок.

11.15-11.30 – Питання – відповіді.

11:40 – Майстер-клас з приготування спаської замащінки. Органічні продукти в традиційних стравах. Запис першої страви у велику кулінарну книгу автентичних рецептів.

12:30 – Частування гостей презентації: спаська замащіна, карпатський вар, пампушки та страви, виготовлені з органічних продуктів. Спілкування.

Спаська замащінка, за згадками давніх мешканців села, має багатовікову традицію. Можливо ще з часів трипільської культури, яка тут збережена. Сільські жінки, маючи багатий набір продуктів, при дотриманні традицій і певній вправності, готували смачну і поживну їжу, засновану на максимальному використанні місцевих продуктів, вирощених ними самими чи зібраними у дикій природі.

Головним символом і невід’ємним атрибутом кожної господині була і залишається піч. Піч – то ніби жива істота, яка з самого початку потребує поваги й пошанівку. Тому і «спаська замащінка» готувалася у печі. Головними атрибутами були спеціальні інструменти: кочерги і коцюби, за допомогою яких виймались горщики з печі. Замащінка, страва зі свіжого м’яса телятини, мала і свій ритуал приготування. Про це і презентується.

«Родинна кулінарія» – велика кулінарна книга автентичних рецептів, в яку будуть наживо записуватися прямо на фестивалі родинні рецепти справжніх, непідробних страв, способи приготування яких дійшли до нас від першоджерел – від Прарідні, яка одного разу з’єднала природні харчові компоненти та впевнилася в доцільності такого поєднання. Наші прадіди дивилися на продукти по сезону, і на ситність та вплив цієї страви на членів родини…

Відтоді готували таку страву та научали приготуванню наступні покоління, не змінюючи оригінальний рецепт. Ось такі рецепти ми і пропонуємо записати у Славну кулінарну книгу автентичних рецептів. Кожен гість фестивалю зможе залишити свій рецепт «Від Прарідні».

Найсмачніша подія літа! Вперше в Україні, Фестиваль карпатської кухні «Смачний Спас».

Два дні свята для справжніх гурманів! Завітайте до одного із найдавніших сіл Коломийщини, відомого своїм мальовничим положенням, чистою природою та історичною спадщиною.

У програмі: приготування більше 100 страв за старовинними рецептами карпатських родин, частування гостей Фестивалю, створення книги автентичних рецептів і приготування найбільшої у світі порції грибної юшки. І все це – з екологічно чистих інгредієнтів, значна частина яких – сертифіковані органічні продукти.

Гості Фестивалю зможуть власноруч приготувати і покуштувати смачну страву, а ще і обмінятися рецептами та стати одним із авторів першої в Україні великої книги автентичних рецептів – «Родинна кулінарія». І все це під музику етно-гуртів, виставку-ярмарок і народні дійства.

Мета Фестивалю «Смачний спас» створений задля розвитку і збереження кулінарної спадщини України, зокрема, культури автентичних продуктів харчування Карпатського регіону, як складової пропагування та сприяння розвитку сільського туризму, органічного землеробства та природних основ харчування, ефективного використання природно-рекреаційного потенціалу етнічних традицій та ремесел.

Деталі Фестивалю :http://orgflora.com.ua.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться