SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Мукачівщині відбувся фольклорний фестиваль «Сорго»


2013-11-05 11:39:52 UTC

01 серпня на стадіоні с.Чомонин вперше відбувся фольклорний фестиваль «Сорго», розповідає Закарпаття.online.

Організатори фестивалю намагалися відродити та популяризувати старовинне ремесло – ремесло виготовлення віників, яке передається в цьому селі з покоління в покоління. Цей захід повинен стати традиційним в районі, який дасть можливість розвивати даний вид мистецтва, обмінюватися знаннями, досвідом та культурними народними надбаннями. Фестиваль пройшов надзвичайно цікаво.

Гості стали свідками змістовної концертної програми, в якій взяли участь колективи художньої самодіяльності сіл Дерцен, Чомонин, Баркасово, різножанрової виставки робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва народних умільців угорських сіл, захоплюючих спортивних змагань з футболу серед дитячих та дорослих команд Чомонина. Майстри-ремісники продемонстрували свої вироби із сорго, а знавці кулінарної справи підкріпили відпочинок смачними угорськими голубцями та бограчом. Захід завершився дискотекою для молоді під відкритим небом.

Довідка «КарпатІнфо»

Сорго — це рослина, що охоплює до 50 дикоростучих і культурних видів, поширених переважно у тропічних та субтропічних країнах. На Закарпатті один з видів сорго використовують для виготовлення віників.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться