SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Відбувся перший фестиваль природоохоронних територій України «Парад парків-2010»


2013-11-05 11:39:53 UTC

У Шацькому національному природному парку при підтримці Глобального екологічного фонду та ПРООН відбувся перший фестиваль природоохоронних територій України «Парад парків-2010». Як повідомляє Івано-Франківська ОДТРК, до десятка його учасників увійшов і Галицький національний природний парк.

У гостей, які прибули з різних регіонів нашої держави, було непросте завдання — презентувати свої господарства, які, як відомо, є «нерухомим майном». Тож демонстрація проходила в різних формах і варіаціях.

Крім того, учасники фестивалю привезли з собою вироби місцевих народних промислів, страви місцевої кухні, напої, дари лісів. Було про що розповісти своїм колегам і галичанам. Адже у їхньому національному парку налічується понад 300 видів унікальних рослин, більше вісімдесяти видів птахів, що гніздяться на водоймах, приваблюють своєю мальовничістю Подільські та Сокольські скелі, які оповиті численними легендами.

Метою фестивалю було розширення інформації про туристичні можливості національних парків, популяризація місць відпочинку і, що найважливіше, привернути увагу влади до розвитку природоохоронних зон України.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться