SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Турист в Україні витрачає за день близько $300


2013-11-05 11:39:53 UTC

«За статистикою Всесвітньої туристичної організації, кожен турист, який приїжджає в Україну, за день в середньому витрачає 200-300 доларів. Це і готель, це і їжа, це і таксі, це і музеї», – про це Zaxid.net розповів заступник міністра культури України Юрій Артеменко.

Як зазначив Юрій Артеменко, туристом вважається людина, яка приїхала в країну чи у відрядження, чи на відпочинок більш, ніж на один день.

Відтак, за його словами, пріоритетами для міністерства культури є «в’їзний і внутрішній туризм. Тут можна ділити внутрішній туризм на зелений, діловий, екотуризм і так далі, але маршрутів насправді багато. Немає про них інформації, немає мотивації для людей їхати. Функції міністерства – розробляти маршрути і інформувати про це. Один із напрямків роботи, ми бачимо в тому, щоб об’єднати наші ресурси разом з комерційними навіть структурами для цієї мети», – зазначив Юрій Артеменко в інтерв’ю «Радіо Свобода».

За словами Юрія Артеменка, цього року на підтримку туризму в Україні виділили 12 мільйонів гривень (для порівняння у 2007-му році ця цифра сягала 36 мільйонів). «На жаль, вони надійшли в останній момент, тобто тільки зараз. Це пов’язане з тим, що прийшла нова команда, новий Прем’єр-міністр, новий уряд. І це, звичайно, неможливо було зробити в січні. А зараз ми ведемо мову про виділення в наступному році 28 мільйонів, але вважаємо, що це зовсім недостатньо… Ці гроші підуть на інформування про те, яка дивна країна, яка прекрасна країна, на презентацію України на виставках, на друкування каталогів, книжок про Україну – як у форматі духовності нашої нації, так і у форматі, до речі, підготовки до «Євро-2012», – зазначив заступник міністра.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться