SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

В Івано-Франківську стартував фестиваль Porto Franco Fest


2013-11-05 11:39:53 UTC

З 17 до 24 серпня на відкритому повітрі в історичному центрі Івано-Франківська проходитиме фестиваль Porto Franco Fest 2010. Кожен день фесту буде присвячений певній країні (Польща, Іран, Німеччина, Китай, Росія, Франція та США) та її діалогу з Україною.

Проект почнеться триденним перформансом, що запланований у трьох частинах міста. Біля «роздягненого» фортепіано, на якому піаністи-професіонали гратимуть класику.

Відкриття «Вільного мистецького порту Франківськ» розпочнеться урочистим парадом (вул. Незалежності – Ратуша, площа Ринок), повідомляє Інтернет-видання «Сіті».

На Гранд-сцені відбудеться симфонічний концерт, концерт гурту «Брати Блюзу» (Україна) та виступ Ренса Ньюленда (Австрія).

У той самий час на схилі гори Петрос у Карпатах пройде музично-літературний діалог французького віолончеліста Домініка де Вієнкура з письменником Тарасом Прохаськом.

«Ми знаємо, як зробити Франківськ культурним центром Європи», – запевнив один з організаторів дійства, молодий композитор Роман Григорів, повідомляє Gazeta.ua.

Сцени, галереї, кінозали, площі та парки, провулки та внутрішні двори, навіть дахи та балкони стануть частиною «вільного мистецького простору».

За словами організаторів, перший день розпочнеться розмовою про польсько-українські мистецькі стосунки. Далі відбудеться перша арт-презентація «Мистецтво польського плакату».

У ресторані «Фран Ко» щодня в обідню пору відвідувачі зможуть побувати на майстер-класі чи дегустації національної страви, яку готуватиме гуру кулінарного мистецтва з тієї чи іншої країни.

Німецький гість Ронні Бадендік пообіцяв приготувати голубці з тушкованою картоплею, картопляні деруни з яблучним джемом, інші кулінарні витвори.

На закритті передбачається виступ івано-франківського гурту «Перкалаба».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться