SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові стартував міжнародний фестиваль фольклору «Етновир-2010»


2013-11-05 11:39:53 UTC

Святкування Дня незалежності в місті розпочалось із міжнародного фольклорного фестивалю «Етновир». Фестиваль стартував парадом з площі Ринок і далі всією центральною частиною міста. Про це «Львівський портал» повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Цьогорічний III фестиваль фольклору «Етновир-2010» представляє фольклорні колективи з Індонезії, Сенегалу, Бразилії, Португалії, Іспанії, Польщі, Чехії та України. Гасло фестивалю: «Весь світ до Львова». Щовечора о 19.00 год. на пл. Ринок мешканці та гості міста мають можливість знайомитись з фольклором різних країн світу.

Учасники фестивалю презентують, окрім танців та пісень, ще й кухню своєї країни. Завершиться фестиваль парадом та гала-концертом 23 серпня на Ринку. Парад відбудеться о 18.00 год., а гала-концерт о 19.00 год. Також в день завершення фестивалю буде проходити вікторина розіграшу двох авіа-квитків у будь-яку країну світу.

Фестиваль відбувається під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних мистецтв (CIOFF), що діє при ЮНЕСКО (www.cioff.org) та Міжнародної організації фольклорного мистецтва (IOV) (www.iov-world.com).

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться