SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові відбувся перший в Україні міжнародний фестиваль лазерного шоу


2013-11-05 11:39:54 UTC

У Львові завершилося грандіозне святкування 19-річчя Незалежності України. Крім святкового концерту за участю провідних зірок української естради, за підтримки голови Львівської ОДА Василя Горбаля відбувся перший в Україні міжнародний фестиваль лазерного шоу. Про це ЗІКу повідомили у прес-службі ЛОДА.

Відкриваючи святковий концерт, голова Львівської ОДА Василь Горбаль привітав усіх львів’ян і гостей міста з Днем Незалежності.

Святковий концерт відвідало близько 80 тисяч осіб з усіх куточків України. Приймали участь у концерті провідні зірки української естради, зокрема, Лама, Скай, Павло Гудімов, Вова зі Львова, народний артист України Василь Зінкевич.

По закінченні концерту відбувся феєрверк і розпочалося лазерне шоу. За словами голови Львівської ОДА, це стане доброю традицією у місті Лева – проводити міжнародний фестиваль лазерного шоу щороку, саме на День Незалежності.

На найвищих точках Львова були встановлені 26 лазерних і 29 світлових приладів. З 21.20 до 21.55 на площі перед Оперним театром відбувся міжнародний конкурс лазерних шоу, в якому взяли участь провідні світлохудожники з України, Німеччини, Польщі, Словаччини та Росії. Понад 5 тисяч глядачів зібралися на площі біля Оперного театру, щоб переглянути їхні роботи.

О 21:50 розпочалося лазерно-світлове шоу над містом. Мешканці усіх куточків Львова спостерігали за проекціями лазерних приладів, які зображали українську символіку, зокрема державний прапор, тризуб, автентичні українські орнаменти.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться