SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Львів – острівець Центральної Європи в Україні


2013-11-05 11:39:54 UTC

Британський журналіст Марк Ді Дука, який працює для видавництва Lonely Planet, готує вже третє видання про Україну. Новий «туристичний гід» стане путівником по Західній України, а також буде помічником для усіх охочих іноземців відвідати країну під час Євро-2012. Про це Марк Ді Дука розповів в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Моя мета – подорожувати від міста до міста, від селища до селища і збирати інформацію про нові цікаві для туристів місця. Я розпочав із Ужгорода, потім поїхав до Мукачева. Там мені дуже сподобався місцевий замок – Паланок. Із Мукачева я вирушив у серце Карпат, відвідав Рахів, Яремче. Рахів, до речі, дуже цікаве місце. Ідея вважати його центром Європи є дуже винахідливою туристичною атракцією. І чи справді там центр Європи, чи ні, ніякого значення насправді немає. Вразило мене і найпопулярніше місце Коломиї – музей писанки. Будівля у формі яйця виглядає дуже дивно. У Косові сподобалися мистецькі вироби гуцулів. А Чернівці видалися мені дуже багатонаціональним містом під потужним румунським впливом», – розповів Марк Ді Дука.

Він також наголосив, що дуже великою проблемою для туристів є недостатня кількість інформації для іноземних туристів. Особливо потрібні такі центри для туристів із Європи.

«Дуже великою проблемою вважаю недостатню кількість інформації для іноземних туристів. Особливо потрібні такі центри для туристів із Європи. Адже ми звикли, що майже в будь-якому європейському містечку є пункти, де можна отримати усю необхідну туристові інформацію. В Україні майже відсутні інформаційні туристичні центри. Лише в деяких містах, зокрема, у Львові та Івано-Франківську, є чудові інформаційні пункти. У Львові існує просто чудовий центр, він фінансується місцевою владою. Але на сході України таких центрів немає зовсім. Друга важлива проблема, я вважаю, – це знання англійської мови», – наголосив британський журналіст.

Марк Ді Дука пояснив, що є джерелом проблем туристичної галузі в Україні є радянська ментальність. «Я вже багато років часто буваю в Україні. Тому я помітив, що головним джерелом проблем в Україні є радянська ментальність. Це серце усього. Поки люди не покинуть радянський спосіб життя – нічого не зміниться в Україні. Але як це буде відбуватися саме тут, я не знаю. Але думаю, що вже дуже багато змінилось. Із туризмом в Україні вже набагато краще. Наприклад, дуже великим позитивом для мене в цій подорожі став Львів. Більше ніде в Україні я такого не бачив – це маленький острівець Центральної Європи в Україні. Туристична сфера там пішла вгору. Є інформаційні центри, а місцеві ресторани виступають із божевільними ідеями для відвідувачів – це просто чудово, а я був майже в усіх ресторанах міста. Вони унікальні. Це місце загалом унікальне. Я дуже вражений Львовом», – додав Марк Ді Дука.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться