SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Мукачево відфестивалило у компанії зіркових друзів


2013-11-05 11:39:54 UTC

У Мукачевому завершився фестиваль «Мукачеве єднає і скликає друзів» – мистецька подія, котру з нетерпінням з року в рік чекають як дорослі, так і молодь. Цього разу, до речі вперше за історію, заходу було надано почесну назву «фестиваль», відмічає Закарпаття.online.

Мистецьке «зібрання» тривало два дні і припало саме на релігійне свято – Успіння Пресвятої Богородиці. Ініціаторами цього дійства виступили мер Мукачевого Золтан Ленд'єл та почесний громадянин міста над Латорицею Віктор Балога. Фестиваль розпочався концертом класичної музики у замку «Паланок» в суботу, а закінчився в неділю, 29 серпня, грандіозним концертом за участі зірок вітчизняної естради.

Попри холоднечу, а градусник того вечора зупинився на позначці + 13, на стадіоні ДЮСШ, як то кажуть, яблуку не було де впасти. Розпочали концерт запальні ведучі Кузьма «Скрябін» та Оля Горбачова (солістка гурту «Арктика»), котрі цілий вечір, не збавляючи обертів, підсміювались та глузували один з одного, чим і розважали і підтримували гарний настрій публіки. На розігрів було «кинуто» гурт «Рокаш». Запальні хлопці з веселими піснями завели глядачів, котрі почали замерзати.

Наступними на сцені з'явились Кузьма «Скрябін» та гурт «ТІК». Останні, до слова, порадували всіх запальними танцями. Друга частина концерту виявилась виключно жіночою. Дівчата з гурту «Нікіта» виконали декілька своїх популярних хітів та дещо з нових композицій. «Родзинкою» вечора став виступ популярної Тіни Кароль, котра між виступами зізнавалася публіці у своїй пристрасті до Мукачевого.

Мукачівці на сцені побачили хлопців з нового проекту Кузьми Скрябіна – гурт «Sex shop boys». Більшість глядачів вперше стали свідками виступу підопічних відомого продюсера, відзначає Мукачево.net.

Концерт завершився близько другої години ночі і безперечно залишив позитивні спогади у мукачівців то гостей міста.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться