SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Відкриття ІІІ Львівського міжнародного музичного фестивалю «Імпровізація»


2013-11-05 11:39:54 UTC

Фестиваль відбуватиметься з 1 до 9 вересня у Будинку органної музики та Італійському дворику. «Імпровізація» запрошує на 7 концертів Львівського симфонічного оркестру та його гостей: Ани Каріни Аламо, Ілони Тімченко, Ірини Рябчун та Оксани Рапіти, і юних талантів : Олени Гав`юк (фортепіано), Наталії Борисюк (скрипка).

Артистичний директор фестивалю каталонський піаніст і диригент Мелані Местре представить публіці програму, присвячену спогадам. Глядачі поринуть у світ забутих творів українських та каталонських композиторів (В. Барвінського, М. Колесси, Б. Лятошинського, М. Скорика; Е. Ґранадоса, Дж. Манена, Дж. Ґарсії Ґаґо, А. Боргуньо, Е. Толдра та багатьох інших), а також вишукані композиції Ф. Шопена та Р. Шумана, річниці яких святкуємо цього року.

Головні гості фестивалю – чародійки фортепіано Ана Каріна Аламо (Венесуела), Ірина Рябчун , Оксана Рапіта (Україна) та Ілона Тімченко (Росія-Іспанія). Ілона Тімченко поєднуватиме вишуканість Шумана з пристрастю іспанських композиторів. Оксана Рапіта представить українські перлини фортепіанної музики. Ана Каріна Аламо, новий «венесуельський ураган», разом з Львівським симфонічним оркестром полонить слухачів виконанням Концерту для фортепіано з оркестром №2 Ф. Шопена.

Серед вражаючих прем’єр на фестивалі пролунає і новий твір Мелані Местре, концерт для скрипки у стилі танго. Незвичайним буде і концерт київської піаністки Ірини Рябчун: весь концерт присвячено творчості М. Лисенка. Окрім Львівського симфонічного оркестру та його гостей, виступатимуть також струнний квартет «Zeus», дует «Duo Leopolis», духовий квінтет West Brass, музиканти яких входять до складу цього оркестру. Концерти відбуватимуться в Органному залі (вул. С. Бандери, 8), а концерт духового квінтету West Brass – в Італійському дворику (площа Ринок, 6). Вхід на усі концерти вільний, наголошують «КарпатиІнфо».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться