SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На «BEREG FEST 2010» виноград віджиматимуть незаймані дівчата


2013-11-05 11:39:54 UTC

В понеділок, 30 серпня, в Ужгородському прес-клубі реформ за участі лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка організатори розповіли про окремі «родзинки» оновленого фестивалю «Дружба без кордонів», який відбудеться 25-26 вересня на Берегівщині. Про це повідомляє власний кореспондент порталу «Мукачево.нет».

«Цього року програму BEREG FEST 2010 буде доповнено новими яскравими дійствами, головною метою яких стане відродження та популяризація давніх традицій краю Серед головних цьогорічних новинок фестивалю урочиста костюмована хода за участі виноробів Берегівщини – лицарів єдиного в Україні ордену виноробів Святого Венцела у супроводі винних діжок на возах та лицарів», – повідомив голова оргкомітету фестивалю Володимир Гвоздьов.

Крім того, організатори планують влаштувати інтерактивне шоу «Старі традиції у новому тисячолітті», у якому буде відтворено давню традицію першого віджимання винограду нового врожаю незайманими дівчатами у винних діжках: «Можливо, отак відразу достатнього інтерактивну й не вийде, але буде закладена, а вірніше поновлена, дуже гарна й яскрава традиція», – зауважив В. Гвоздьо.

У свою чергу Кузьма Скрябін додав з цього приводу, що найбільш цікавішим буде те, як і хто визначатиме цнотливість дівчат. На пропозицію журналістів, мовляв, саме Скрябін мав би взяти на себе цю відповідальну функції, артист відповів: «Я стоматолог, а не гінеколог».

Як зізнався співак, у нього давно вже «текла слинка» відвідати Берегівщину: «Взагалі, я неймовірно люблю речі, які пов’язані з вином та історією. І тут мені нарешті повезло – подзвонили хлопці й кажуть: чувак, тобі випала така честь завітати до нас».

За словами Кузьми, Закарпаття абсолютно відрізняється від решти території України хоча б тим, що тут люди на концертах в стані сприймати щось більше від тих шаблонів, які нав’язані телебаченням: «На Закарпатті ти можеш собі дозволити вийти за рамки, маєш можливість дати людям щось більше».

Андрій також зазначив, що оскільки BEREG FEST – це фестиваль дружби, він планує взяти з собою на Берегівщину своїх близьких друзів: «У мене є така пачка колег – чоловік 10, які відкликаються на всі мої ідіотські витівки. До прикладу, 1 червня ми з ними вибралися на Північний полюс, коли усі їдуть на Балі. Їздили там на собаках, тікали від білих ведмедів. У вересні, гадаю, ми всі гуртом вирушимо на Берегівщину, знайомитися з культурою й традиціями Закарпаття».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться