SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Прикарпатті підготують стаціонарні бази для етнофестивалів


2013-11-05 11:39:55 UTC

«Для проведення етнофестивалів в області мають бути обрані стаціонарні бази та постійнодіючі центри», – наголосив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк на засіданні колегії ОДА.

На думку Михайла Вишиванюка, таке рішення дасть можливість проводити культурно-мистецькі заходи за європейськими вимогами: з облаштуванням автостоянки, критої сцени, закладів харчування та організованої сувенірної торгівлі. Все це, на думку керівника області, покращить умови перебування гостей та туристів на Прикарпатті. Водночас, він запропонував Гуцульський фестиваль проводити щорічно у садибі Святого Миколая, інформує кореспондент Zaxid.net.

Також, на колегії ОДА прийнято рішення пропозиції та заявки на проведення фестивалів подавати до управління культури облдержадміністрації щонайменше за пів року. Його мета – покращити рівень організації та проведення культурно-мистецьких заходів. Як наголосив заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Роман Іваницький, для належної організації фестивалю, який має статус «Міжнародного» потрібно працювати 1-2 роки. До таких фестивалів влада Прикарпаття віднесла «Різдво у Карпатах», «Коломийка» , «Родослав» та «Міжнародний гуцульський фестиваль».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться