SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Вийшла збірка есе про Жовківське передмістя Львова


2013-11-05 11:39:55 UTC

8 вересня у книгарні «Є» презентували нову книгу Ігора Мельника «Довкола Високого Замку» із авторської серії «Львівські вулиці і кам’яниці». Розповідає «Львівський портал».

Видана у 2010 р. львівським видавництвом «Апріорі» книга Ігора Мельника «Довкола Високого Замку шляхами й вулицями Жовківського передмістя та північних околиць міста Львова» є збіркою урбаністичних есе про Жовківське передмістя – історичну дільницю Львова – її мешканців, вулиці і кам’яниці та інші особливості цієї частини міста.

У цій книзі читач може ознайомитися з північною частиною Львова, колишнім Жовківський передмістям, яке розташоване довкола Високого Замку й поширюється на колишні приміські громади Знесіння, Замарстинів, Збоїща, Клепарів, Велике та Мале Голоско, включені до меж міста в ХХ сторіччі. Описані також прилеглі села та містечка, здавна пов’язані з життям Королівського столичного міста Львова – Брюховичі, Малехів, Дубляни, Запитів…

Книга «Довкола Високого Замку шляхами і вулицями Жовківського передмістя та північних околиць міста Львова» є продовженням авторського проекту «Львівські вулиці і кам’яниці». Прологом до цієї серії, що має вийти у світ протягом 2009–2012 років, стала книга «Львівські вулиці і кам’яниці, мури, закамарки, передмістя та інші особливості Королівського столичного міста Галичини» (Львів: Центр Європи, 2008). У 2009 р. вийшла книга про львівський Новий Світ, а у 2010-му – книги про Жовківське та Личаківське передмістя.

Видання здійснюється за підтримки Львівської міської ради.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться