SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові відбудеться виставка сучасних ікон


2013-11-05 11:39:56 UTC

6 жовтня у Львові в Українському Католицькому Університеті в межах Екуменічного Соціального Тижня відкриється виставка сучасних ікон відомої сімейної іконописної майстерні «Небо на землі», яку очолює священик Сергій Павелко.

Як зазначає GalInfo, у день відкриття виставки Марія Павелко проведе семінар, присвячений духовності родини, її невід'ємності у формуванні особистості.

На виставці будуть представлені сучасні ікони із творчого доробку майстрів із Миколаєва. Відвідувачі побачать близько 15 робіт. До експозиції увійшли ікони, виконані в різних техніках, зокрема, авторські інтерпретації прийомів українських та зарубіжних іконописних шкіл, сучасна творча ікона.

Шукаючи нові засоби виразності, іконописці майстерні «Небо на землі» прагнуть дотримуватися старовинних технологій – використовують тільки натуральні матеріали, а фарби готують із природних мінералів та пігментів власноруч.

За словами Марії Павелко, ікону треба зрозуміти та відчути серцем. «Ми прагнемо поновити, підтримати і продовжити традиції вшанування ікони, насамперед в родині. Ікона – частинка раю. За словами святих отців ікона «небо на землі», родина ж – Мала Церква, тому ікона її об'єднує у вірі, у творчості. Вона несе любов», – каже Марія Павелко.

Відкриття виставки: 6 жовтня о 15.00 в приміщенні УКУ, філософсько-богословського факультету (Львів, вул. Хуторівка, 35).

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться