SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові встановлять QR-коди для туристів


2013-11-05 11:39:56 UTC

У Львові презентували новий туристичний проект «Весь Львів у твоєму мобільному». Тепер про будь-який об’єкт можна буде дізнатись з допомогою мобільного телефону з вбудованою відеокамерою. Для цього на туристичних об’єктах міста встановлять QR-коди — спеціальні мобільні мітки.

Користуватися таким нововведенням дуже легко – туристу потрібно лише сфотографувати код, а програма I-nigma.сom, яка розпізнає QR-коди і зчитує інформацію, вже скеровує на потрібний сайт. Так турист отримає базову інформацію про об’єкт.

«Ми створюємо туристичну та інформаційну інфраструктуру міста. Згідно з нашими останніми дослідженнями, турист Львова – молодий, активний, і тому це доволі оптимальний і зручний спосіб інформування», – запевнила начальник управління туризму департаменту «Євро-2012» Оксана Сидор.

Львів – перше місто в Україні, яке впроваджує таку інновацію для туристів. Ініціатива надійшла від Туристичного руху Львова, який спільно з бізнесменами та підприємцями розробив проект.

«Це один із сучасних методів комунікації і ми вважаємо, Львів як прогресивне місто повинне впроваджувати прогресивні методи», – стверджує Андрій Худо, співвласник мережі концептуальних авторських ресторанів «Фест».

Вже сьогодні QR- коди прикріпили в мережі концептуальних авторських ресторанів «Фест» та ще кількох закладах харчування Львова.

Наступним етапом роботи буде прикріплення кодів на пам’ятках архітектури. Займеться їх розробкою історик, ведучий програм на радіо «Львівська хвиля» Ігор Лильо.

«Десь за два тижні, думаю, впораюся , маю на меті скласти коди до 24 головних об’єктів. Першим, звісно, стане Ратуша, наступним Оперний театр. Думаю, треба буде на це дозвіл управління охорони історичної спадщини».

Планують кодувати мобільні мітки (QR-коди) трьома мовами: українською, англійською, російською, а на деяких об’єктах – польською та вірменською.

Довiдка ZAXID.NET

QR-код – двовимірний штрих-код, який несе в собі інформацію, яку може зчитувати будь-хто з мобільного телефону з вбудованою камерою. Завдяки легкому розпізнаванню абонент може одразу на свій телефон занести текстову інформацію, додавати контакти в адресну книгу, переходити по веб-лінках, відправляти смс-повідомлення.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться