SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

До міжнародного дня туризму, в Ужгороді відкриють інформаційну карту для незрячих


2013-11-05 11:39:57 UTC

Ідея встановлення карти виникла у завідувача кафедри туризму УжНУ Федора Шандора, зазначає «КарпатИнфо». Це буде рельєфна карта з текстом, що виконаний за системою Брайля. Допомогу надали представники організації «Дивосвіт» з міста Ужгорода, а виконавцями стали майстри «Асоціації ковалів Закарпаття». Спеціальні написи біля туристичних об'єктів, позначених на карті, розкажуть коротку історію про Ужгород.

Карту розмістять на стіні пасажу Баті у м. Ужгороді поряд із звичайними туристичними картами Закарпаття, картою туристичних маршрутів Закарпаття та картою міста Ужгород, що були розміщені тут за наші кошти раніше, — інформує Федір Шандор.

Організатори задуму планують встановити першу карту для незрячих до дня туризму. За словами керівника «Турінформ Закарпаття» Олександра Коваля, фахівці туризму не лише Закарпаття, а й інших регіонів та територій України повинні створювати умови безпечного та доступного перебування осіб з обмеженими можливостями, а тим більше незрячих туристів, а подібні проекти забезпечать їх право на інформацію та подорож.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться