SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Перший Відкритий Фестиваль Танцю «Танцююча нація» у Львові


2013-11-05 11:39:57 UTC

Українська федерація танцю повідомляє, що 16-17.10.10 у Львові відбудеться Перший Відкритий Фестиваль Танцю «Танцююча нація». Ідея Фестивалю – розвиток людини через мистецтво танцю.

Організатори прагнуть об’єднати всі танцювальні стилі та напрями, школи та колективи, всіх хто знаходиться в творчому пошуку, постійно рухається вперед, всіх, хто любить танці, всіх охочих на одному фестивалі – Першому Відкритому Фестивалі Танцю «Танцююча нація». Світ танцю різноманітний та багатогранний, кожен танцювальний напрям особливий по-своєму і кожен несе в собі можливість самовираження та духовного збагачення.

Проект «Танцююча нація» складатиметься із двох масштабних заходів, які буде проведено у м.Львові 16 та 17 жовтня.

В суботу, 16 жовтня о 16:00 на площі перед Оперним театром розпочнеться феєрія під відкритим небом Lviv Dance Air «Танцююча нація». Проект відбуватиметься у форматі майстер-класів від інструкторів Української федерації танцю та концерту на свіжому повітрі та триватиме 3 години. Під час концерту роздаватимуться флаєра-рекламки та запрошення на концерт 17 жовтня.

В неділю, 17 жовтня о 18:00 в міському палаці культури ім. Гната Хоткевича відбудеться Перший Відкритий Фестиваль Танцю «Танцююча Нація», де львів’янам представлять свою шоу-програму та подарують незабутні враження танцювальні школи Львівщини, Києва, Харкова, Одеси та ін. міст.

Запрошуємо Вас приєднатися до незабутнього танцювального свята у Львові та зануритись у світ танцю – як здорового способу життя, як способу самореалізації, активного та корисного дозвілля та просто відпочинку!

Подати заявку на участь та дізнатися більш детально – на сайті федерації Dance.net.ua.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться