SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові пройде єдиний в Україні Фестиваль флуоромистецтва


2013-11-05 11:39:58 UTC

1 жовтня у Львівському палаці мистецтв відбудеться відкриття другого Фестивалю флуоромистецтва Lviv Lumines. Він триватиме 10 днів. Це єдиний фестиваль такого мистецтва в Україні. Про це 28 вересня Zaxid.net повідомила прес-секретар Львівського палацу мистецтв Ольга Швед.

З її слів, цього року фестиваль Lviv Lumines відбудеться з 1 по 10 жовтня та займе два поверхи Львівського палацу мистецтв. Географія учасників розширена – будуть представлені близько 15 флуоресцентних полотен учасників із Греції та Індії, а оригінальні інсталяції покажуть митці із Криму. Учасники із України, окрім об’ємних флуоресцентних картин презентуватимуть і нові техніки – зокрема, картини, намальовані на сітці, нові плетіння із ниток та навіть роботи із використанням харчової плівки. Окрім виставки флуоресцентних робіт відбудуться майстер-класи з малювання та плетіння конструкцій з ниток, виступи діджеїв, дегустації індійських чаїв та майстер-класи з пої-спіннер.

Нагадаємо, минулого року перший інтерактивний фестиваль флуоромистецтва Lviv Lumines зібрав понад двадцять митців у цьому стилі, зайняв площу понад 1000 км.кв. Фестиваль відвідало близько 8 тисяч осіб, цього року організатори очікують вдвічі більше. І для зручності гостей, вхід на виставку буде із 15 до 22 години, спеціально для тих, хто хоче подивитися на сучасне флуоромистецтво після робочого дня. «На відкритті фестивалю, 1 жовтня, усі присутні побачать, як роблять боді-арт флуоресцентними фарбами та виступи учасників зі світлодіодними пої», – зазначила Ольга Швед.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться