SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Ужгородом прокотиться «транскордонний джазовий марафон»


2013-11-05 11:39:58 UTC

Із 2 по 12 грудня 2010 року відбуватиметься десятий міжнародний фестиваль «Jazz Bez», повідомили «ГалІнфо» у прес-службі МО «Дзига».

«Десятиденний транскордонний джазовий марафон» прокотиться тринадцятьма містами України та Польщі: Львів, Харків, Севастополь, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Ужгород, Люблін, Варшава, Перемишль, Санок, Новіци. Можливо до фестивалю приєднаються Житомир і Київ.

Серед виконавців, що тішитимуть слух меломанів своєю майстерністю, будуть: New Trio (Poland), The Second Approach Trio (Russia), Alex Maksymiv Projekt (Canada – Netherland – Portugal), Tatiana Balakyrska & «Free-SpokenBand» (Russia – Ukraine), Litvinyuk Acoustik Jazz (Ukraine – Poland), Karolak Quartet & Oktawia (Poland), LeLa project (Armenia – Ukraint), PERVOE_SOLNCE (Russia), FULL BLAST [BROETZMANN-PLIAKAS-WERTMUELLER], Mencel Trio (Poland).

Довідка:

«Jazz Bez» – один із найвідоміших та найбільш тривалих джазових фестивалів нашої країни, котрому не тільки до змоги успішно прожити 10 років, але й вдається кожного разу збільшувати аудиторію, запрошувати титулованих виконавців з цілого світу та приєднувати до джазового руху нові міста.

Почавшись у 2000 році із виступів кількох джазових колективів у Львові та Перемишлі, тепер «Jazz Bez» поширився на культурні центри України та Польщі і щороку дивує грою кращих джазових музикантів.

«Jazz Bez» – це десять днів джазу: традиційного і авангардного, українського та світового, класичного та сучасного, елітарного і водночас доступного. Кожного року фестиваль представляє різноманітні барви джазу, експериментальної та імпровізаційної музики знаних колективів і нових проектів іменитих музикантів.

Родзинкою фестивалю є поєднання в рамках одного фестивалю максимальної кількості джазових стилів (свінг, ф’южн, бі-боп, джаз-рок, фанк, кул, фрі-джаз…) та імпровізаційної музики.

Цієї зими фестиваль святкує своє десятиліття.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться