SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

6-8 жовтня на Закарпатті відбудеться ІІ міжнародний літературний фестиваль «Карпатська ватра»


2013-11-05 11:39:58 UTC

На благословенній Срібній Землі щирим золотом найблагородніших поривань і прагнень знову спалахнула «Карпатська ватра», говориться у вітальній телеграмі Голови Закарпатської обласної ради Михайла Кічковського.

Це яскраве підтвердження того, що в житті нинішнього суспільства не згасають ті святі ідеали, які сповідувала і сповідує наша вітчизняна література, що сучасні українські письменники, збагачені традиціями своїх славетних попередників, упевнено ідуть в ногу з часом, прагнуть сповна віддати людям усю повноцінність свого таланту. Розповідають «Закарпатські новини».

Другий міжнародний літературний фестиваль «Карпатська ватра» проходить у рамках проголошеного сесією обласної ради «Року письменника і вченого Федора Потушняка». І присвячене це свято вшануванню його світлої пам`яті.

Приємно, що до наших закарпатських письменників, як і на попередньому фестивалі, долучилися їх побратими всього Карпатського регіону - з Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, а також із Словаччини, Угорщини, Польщі, Румунії, де теж звучить українське слово. Тішить і те, що на цей раз їхнє коло стало ще ширшим. «Карпатську ватру» збагатили письменники із м. Києва, Дніпропетровської, Волинської, Хмельницької областей

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться