SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Закоханим – ще один міст!


2013-11-05 11:39:58 UTC

У Чернівцях під час святкування Дня міста 2 жовтня ковалі з різних міст України створили Міст любові. Розповідає щоденна газета «Високий замок».

Ідея цього твору мистецтва – поєднання чоловічого і жіночого начала. Чоловіче начало відображено в тій частині мосту, яка виконана в класичному стилі, а жіноче – у частині, виконаному в стилі модерн.

Міст викували майстри з різних міст: Чернівців, Києва, Івано-Франківська, повідомляє Портал регіонів України. Встановлять міст на центральній вулиці Чернівців – імені Ольги Кобилянської. На цій головній магістралі міста є й інші ковані твори мистецтва. Це, зокрема, кована карета, яку створили і подарували Чернівцям п’ятеро ковалів. Майстри працювали над каретою більше року. А на площі Турецької Криниці, що у центрі Чернівців, є кована карусель «Коло друзів». Його спільно творили ковалі з різних міст України під час Фестивалю ковальського мистецтва.

«Мостів кохання» в Україні декілька. Найвідоміший – Парковий міст у Києві, що з’єднує Міський сад та Хрещатий парк. Кияни часто називають його «Мостом закоханих» і «Мостом кохання». Мости кохання є у Черкасах, Харкові, Івано-Франківську, а у Львові і Дніпропетровську – ковані Лавочки закоханих.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться