SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Реконструкція трамплінів у Верховині


2013-11-05 11:39:58 UTC

Як і обіцяла обласна влада, у Верховині розпочато реконструкцію спортивної бази «Черемош». Всі роботи виконує «Укрзалізниця». Вже наприкінці жовтня на оновлених спорудах планують провести міжнародний турнір та відкрити оновлені 20 та 25-метрові трампліни.

Новий дренаж, опалення, каналізація, благоустрій – це перша черга запланованих робіт, які нещодавно пообіцяло виконати керівництво «Укрзалізниці» в присутності голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка.

На оновлених трамплінах набагато легше буде стрибунам-початківцям. Досі діти опановували майстерність на застарілому покритті. А відтепер малеча зможе спробувати сили вже на штучному, констатує Івано-Франківське обласне телебачення.

Незабаром тут також можна буде проводити змагання навіть увечері, каже начальник головного управління сімї, молоді і спорту облдержадміністрації Борислав Карабін. За його словами, в Верховині створили сучасну базу європейського рівня, котру обовязково буде задіяно, якщо Україна прийматиме зимову Олімпіаду 2022 року.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться