SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Прикарпатті створено новий екскурсійно-туристичний маршрут «Зелене кільце Карпат»


2013-11-05 11:39:58 UTC

Даний проект реалізується Івано-Франківською обласною організацією Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Партнерами проекту є головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій обласної державної адміністрації, РТІЦ, Фонд розвитку села Татарів, туристично-інформаційний центр «Верховина».

Маршрут «Зелене кільце Карпат» включає в себе: Івано-Франківськ – Делятин – Яремче – Татарів – ВорохтуВерховинуКосів – Коломию – с. Княждвір.

Організатори проекту планують вікенд-тури на 3 дні, а для повного ознайомлення з українськими Карпатами – тур до 14 днів. Маршрут поєднує в собі відпочинок на природі, знайомство з найцікавішими місцями етнографічних регіонів Покуття та Гуцульщини, місцевими традиціями, самобутньою історією та культурою. Чудова природа, зелені полонини, пишні ліси, дзвінкі струмки відволікають від буденності, від міської метушні, а цілюще повітря, джерельна вода, смачна домашня кухня будуть корисні для тих, хто прагне зміцнити імунітет та відновити здоров’я.

Власники приватних садиб, які є учасниками проекту, пропонують не лише комфортабельні готельні номери, сауну, басейн, а й екстрім-розваги: джипінг, рафтінг, квадроцикли. До речі, на сьогодні на теренах Яремчанщини функціонує 69 туристично-відпочинкових комплексів та 538 садиб зеленого туризму, які гостинно приймуть усіх бажаючих, хто прагне насолодитися красою Українських Карпат, ознайомитися з історією краю, природа якого зачаровує та кожного разу дивує своєю різноманітністю.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться