SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Ужгород запрошує на ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС»


2013-11-05 11:39:59 UTC

15-17 жовтня в Ужгородському Палаці дітей та юнацтва «ПАДІЮН» (Студентська наб., 8) відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «ПАДІЮН-ЄВРО-ДАНС».

Фестиваль проводиться з метою популяризації хореографічного мистецтва, сприяння становленню і розвитку національної культури шляхом підтримки дитячої та юнацької творчості, надання можливості виявлення та сприяння юним талантам та естетичного виховання дітей та підлітків. У рамках фестивалю проводяться різноманітні цікаві заходи для дітей, які сприяють розвитку творчих здібностей і носять розважальний характер: екскурсії по місту, відвідування виставок, дитяча дискотека.

До участі у фестивалі-конкурсі запрошені дитячо-юнацькі аматорські хореографічні колективи, учні (вихованці) загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів України, а також хореографічні дитячо-юнацькі аматорські колективи зарубіжжя.

Проводиться він між учасниками наступних вікових категорій:

6—14 років;

15—25 років.

Програма фестивалю-конкурсу включає такі жанри хореографії, як народний танець (українські народні танці, танці народів світу) та сучасний естрадний танець.

Програма фестивалю:

12 жовтня о 13.00 в Ужгородському палаці дітей та юнацтва відбудеться прес-конференція за участі організаторів та хореографів-постановників ІІ Міжнародного фестиваль-конкурсу дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс».

15 жовтня о 16.30 — офіційне відкриття фестивалю.

17.00 — конкурсна програма народних колективів.

18.00 — концертна програма колективів сучасних танців.

16 жовтня о 17.00 — гала-концерт

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться