SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові пройде четвертий міжнародний фестиваль органної музики «Діапазон»


2013-11-05 11:39:59 UTC

З 17 до 31 жовтня у Львові пройде четвертий міжнародний фестиваль органної музики «Діапазон». Про це повідомив сьогодні, 13 жовтня, під час прес-конференції керівник Львівського будинку органної та камерної музики Юліан Винницький.

За його словами, у Львові на два тижні забудуть про політику та вибори,а насолоджуватимуться мистецтвом. «Цьогорічний фестиваль має п’ять родзинок-учасників. Це представники України, Казахстану, Італії та Швейцарії. Взагалі львівський орган, як інструмент, викликає цікавість у музикантів з усього світу, і вони відмовляються від європейських гонорарів і приїжджають, щоб доторкнутись до унікального інструменту», – сказав Юліан Винницький.

Як зазначила одна з українських учасниць Надія Величко, такі фестивалі змушують її ретельніше готуватись. «Звичайно, я готуюсь до кожного свого виступу, але коли ділиш одну сцену зі світовими зірками, то з’являється стимул підвищити свій рівень», – додала вона.

Вартість квитка – 30 гривень, але, як додав Юліан Винницький, якщо пенсіонер чи студент не матиме на квиток, то в органному залі підуть на зустріч. «Коли ми побачимо, що студенти справді не матимуть кожен на квиток, то вони зможуть придбати і один квиток на двох чи трьох, але потрібно пам’ятати про чесність і не зловживати цим», – наголосив він.

Програма фестивалю

17 жовтня, неділя, 18.00 (відкриття фестивалю) – Лука Скандалі (Італія).

23 жовтня, субота, 18.00 – Надія Величко (Україна).

24 жовтня, неділя, 18.00 – Валерій Коростельов (Україна.

30 жовтня, субота, 18.00 – Салтанат Абільханова (Казахстан).

31 жовтня, неділя, 18.00 (закриття фестивалю) – Фелікс Пахлатко.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться