SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Влада Львівщини взялася за підготовку екскурсоводів


2013-11-05 11:40:00 UTC

13 жовтня у Львові відбулося чергове засідання акредитаційної комісії. Про це заявила в. о. керівника Управління розвитку туризму і курортів Вікторія Слатвінська. Як повідомили Zaxid.net у Львівській ОДА, за результатами екзамену з 17 претендентів, дозвіл фахівця туристичного супроводу отримали 15. За словами В. Слатвінської, основними критеріями оцінювання претендентів є: знання історії та архітектури давньої і сучасної Львівщини, манера подання інформації, зовнішній вигляд.

«Хочеться окремо сказати про гідів-перекладачів. Ми маємо постійно підвищувати рівень підготовки екскурсоводів, бо саме вони презентують наш туристичний продукт і є обличчям Львівщини туристичної», – зазначила в. о. керівника управління. «Ми приділяємо особливу увагу якості підготовки екскурсоводів. Крім того, що вони закінчують спеціалізовані курси, як до речі у Львові представлені на дуже високому рівні, екскурсоводи, повинні пройти акредитаційну комісію та отримати дозвіл фахівця туристичного супроводу. Ця комісія є органом при Управлінні розвитку туризму та курортів Львівської ОДА. І повірте, що члени комісії є досить прискіпливими», – наголосила В. Слатвінська.

Акредитаційна комісія у своїй діяльності керується Законом України «Про туризм», наказом Державної туристичної адміністрації України від 24 вересня 2004 року № 83 «Про затвердження Положення про порядок видачі дозволів на право здійснення туристичного супроводу фахівцям туристичного супроводу». Акредитаційні комісії створені в усіх обласних державних адміністраціях. До компетенції Комісії належить право рішення про видачу дозволу на право здійснення туристичного супроводу фахівцями туристичного супроводу у разі відсутності документів про вищу освіту або про закінчення спеціальних фахових установ за наявного високого професійного рівня у заявника на отримання дозволу. До складу Комісії при Львівській ОДА входять представники ОДА і представники провідних туристичних фірм області.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться