SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

«ВелоКраїна. Путівник велосипедиста»


2013-11-05 11:40:00 UTC

Який населений пункт в Карпатах найкраще підходить для велосипедистів-початківців? Який заклад проживання для любителя активного відпочинку буде і до смаку, і по кишені? Як найкраще поєднати велосипед з іншими видами відпочинку? Яким маршрутом краще мандрувати? На ці та багато інших питань дає відповідь другий випуск журналу «ВелоКраїна. Путівник велосипедиста».

Цей каталог видано в рамках проекту «ВелоКраїна», який втілює громадська організація «Центр соціальних та ділових ініціатив» міста Яремче за участі партнерських організацій України та Румунії. У 2008-2010 роках проект фінансувався Європейським Союзом в рамках Програми сусідства Румунія-Україна.

Починаючи з 2008 року «ВелоКраїна» опікується розробкою і ознакуванням велосипедних маршрутів, облаштуванням велосипедних стоянок в населених пунктах, допомагає власникам готелів і садиб обладнати свої заклади для задоволення потреб велотуристів, проводить маркетингову діяльність і промоцію активного відпочинку та Карпат як туристичного напрямку.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться