SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Mp3-екскурсія Львовом відтепер доступна англійською мовою


2013-11-05 11:40:00 UTC

Інтернет-портал культурних подій Львова VisitLviv.net презентує першу англомовну безкоштовну mp3-екскурсію «Львів за 2 години» – «Lviv in two hours». Проект реалізовано за підтримки Радіо Люкс 104,7 FM та громадської організації «Леополіс Молодий». Про це Zaxid.net повідомили на порталі VisitLviv.net.

Mp3-екскурсію було перекладено з тексту відомого львовознавця Ілька Лемка, а записав її носій мови Даґлас Шеппард з організації «Леополіс Молодий». Mp3-ексркурсія англійською мовою доступна до безкоштовного завантаження на порталі VisitLviv.net. Також її можна буде безкоштовно записати у Туристичному інформаційному центрі на пл. Ринок, 1

«Леополіс Молодий» – це громадська молодіжна організація, яка заохочує молодь дбати про своє майбутнє, про своє місто, про тих, хто живе поруч, а також пропагує християнські моральні цінності серед молоді. «Леополіс Молодий» допомагає студентам покращити знання англійскої мови, для чого організовує літні англомовні табори і перегляди фільмів англійською мовою.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться