SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Прикарпатті розробляють «маршрут доброти» для інвалідів


2013-11-05 11:40:01 UTC

Івано-Франківськ: кілька прикарпатських музеїв облаштовані пандусами, видані методичні рекомендації щодо туристичної інфраструктури з урахуванням потреб інвалідів, зібрано інформацію, де можна відпочити людям із обмеженими можливостями. Такі результати проекту «Відкритий туризм: доступність відпочинку на Івано-Франківщині для людей із особливими потребами», виконаного завдяки Фондові «Східна Європа», повідомляють «КарпатиІнфо». А тепер починається новий проект – розробка «Маршруту доброти Івано-Франківщиною».

У рамках проекту поставили кілька нових пандусів, облаштували під’їзні шляхи в музеях Наталії Кобринської в Болехові, музеї-садибі Миколи Угрина-Безгрішного в Рогатині, музеї «Природа землі Галицької» в Галичі. «Сredo» відзначає, що видані методичні рекомендації щодо облаштування об’єктів туристичної інфраструктури для таких осіб.

А тепер за фінансового сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив розробляють маршрут для людей із обмеженими можливостями, назвавши його «Маршрутом доброти Івано-Франківщиною». Начальник управління туризму обласної держадміністрації Наталія Гасюк розповіла: «Це буде єдиний маршрут по всій області, бо є гілка одна Галич-Рогатин, є там об’єкти відповідно забезпечені, і також наше Прикарпатське кільце, де так само є і музеї, і заклади харчування, і нічліжні заклади, що обслуговують таких туристів».

У районах, які будуть охоплені проектом, уже розпочалися навчальні семінари, інформація про маршрут буде перекладена англійською. За статистичними даними, в Україні люди з обмеженими можливостями становлять близько семи відсотків населення. Чимало з них раді були б подорожувати. Та і серед іноземних туристів такий відпочинок популярний. Поїхали б на Україну – якби було де їх приймати і що показати.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться