SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Ужгород запрошує на фестиваль вина «Закарпатське божоле»


2013-11-05 11:40:01 UTC

20 та 21 листопада у столиці Закарпаття відбудеться фестиваль вина «Закарпатське божоле». Відвідувачі зможуть продегустувати виноробну продукцію найкращих виноробів Закарпаття. Торік на святі побувало кілька тисяч ужгородців, Туристів і гостей міста, які загалом випили майже тисячу літрів вина. Дійство відбудеться в Ужгороді на вул. Волошина, повідомили Закарпаття.online у Турінфоцентрі Закарпаття.

Фестиваль молодого вина «Закарпатське Божоле» проходить в Ужгороді, центрі Закарпатській області України, традиційно – в треті вихідні листопада. Фестиваль став справжньою традицією цього старовинного містечка – вже 17-й рік поспіль він збирає тут цінителів молодого вина і просто любителів яскравою та романтичною Закарпатській осені, відзначає «Мандрія».

У цьому році найкращі винороби Україні представлять новий врожай 20 і 21 листопада. Протягом двох днів гості фестивалю зможуть продегустувати до 15 сортів молодого вина, виробленого виключно з класичних європейських сортів винограду.

Принади фестивалю «Закарпатське Божоле» не тільки у безкоштовній дегустації «скільки душі завгодно» – тут вам докладно і з захопленням розкажуть про історію та традиції Закарпатського виноробства, секрети вибору хорошого вина і багатовікової культури його вживання. У ваших силах визначити кращого винороба фестивалю – взявши участь у голосуванні, Ви до того ж зможете виграти витончені призи з символікою фестивалю.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться