SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Незабаром до Львова завітають офіційні талісмани УЄФА Євро-2012


2013-11-05 11:40:02 UTC

Львів першим з українських міст побачить офіційні талісмани ТМ УЄФА Євро-201. Офіційне представлення та урочистості з нагоди їхнього візиту до Львова відбудуться 20-21 листопада. Про це «Львівський портал» повідомила прес-служба Львівської міської ради, посилаючись на директора департаменту «Євро-2012» Олега Засадного.

«Візит офіційних талісманів ТМ УЄФА Євро-2012 як і проведення Турніру, – унікальна подія в історії міста. Для нас є надзвичайно символічним те, що талісмани першим відвідають Львів. Ми вирішили відзначити цю подію по-особливому, зробити її незабутньою для гостей та жителів міста та залучити до святкування якнайширше коло львів’ян», – розповіла директор ЛКП «Агенція з підготовки Львова до Чемпіонату Європи з футболу 2012» Соломія Короненко.

Серед запланованих заходів – прес-конференція, зустріч талісманів з мешканцями міста біля входу у Ратушу, подорож талісманів вулицями та площами міста, нагородження переможців районного етапу Кубку Львова серед загальноосвітніх шкіл з футболу «Котим’яч», студентське свято «Студент Євро-2012».

Кожен Чемпіонат з футболу, як Європи, так і світу, має свої талісмани. Детальнішу інформацію про історію цієї традиції можна дізнатись на офіційному сайті УЄФА www.uefa.com на сторінці, присвяченій ТМ УЄФА Євро-2012.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться