SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Закарпаття є рекордсменом за кількістю кулінирних фестивалів


2013-11-05 11:40:04 UTC

Переможців рейтингу кулінарних фестивалів України «Їли-пили-2010», організованого інформаційним агентством УНІАН та інтернет-проектом «Тут і там», буде оголошено 15 грудня п.р. Про це на прес-конференції повідомив головний редактор інформагентства УНІАН Олександр Харченко.

«Оскільки в Україні з кожним роком збільшується кількість кулінарних, гастрономічних, пивних фестивалів, різного роду таких подій, з`явилася ідея створення рейтингу кулінарних і гастрономічних фестивалів. Назвали ми його іронічно – «Їли-пили-2010», – відзначив Харченко.

За його словами, на сьогодні в Україні проходить більше сотні різних фестивалів такого роду. «Є маленькі, сільські, районні, є і національні, є міжнародні. За кількістю таких фестивалів рекордсменом є Закарпаття, де близько 30 таких подій. У Львові дуже багато цікавих подій. Ці фестивалі дуже різноманітні – є і поминання свині, і свято шоколаду тощо. Тільки одних фестивалів борщу в Україні близько десяти», – відзначив Харченко.

Він повідомив, що рейтинг складатиметься за 10 критеріями, у тому числі, і скільки років проводиться фестиваль, і кількість учасників, і кількість гостей, і відомі особи, які брали участь у фестивалі.

«На сьогодні ми одержали близько трьох десятків заповнених анкет. Сподіваємося до 10 грудня охопити всіх, хто бажає взяти участь, і 15 грудня назвемо переможців проекту», – сказав О. Харченко, висловивши сподівання, що участь у рейтингу візьмуть, мінімум, 50 фестивалів.

«У нас немає такої масштабної події, як легендарний «Октоберфест», однак вже є ціла низка подій, які можуть виходити на міжнародний рівень», – додав він.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться