SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Закарпатті туристів вчитимуть отримувати задоволення від відпочинку


2013-11-05 11:40:04 UTC

На Закарпатті незабаром з’явиться новий вид туризму – психологічний. 16 грудня в Ужгороді відбудеться наукова конференція «Крок до розвитку. Людина через призму позитивної психотерапії», одна з секцій якої буде присвячена саме психологічному туризму.

Як повідомив кореспонденту Zaxid.net завідувач кафедри туризму Ужгородського національного університету Федір Шандор, психологічний туризм – це отримання задоволення від самого процесу відпочинку.

«Люди, оплачуючи свій відпочинок, нерідко повертаються додому зовсім не відпочилими. Тому, відповідно, перед турфірмами постало питання збереження туристів, які шукаючи відпочинку, вдаються до інших видів туризму. Перебуваючи у постійному пошуку, люди перестають релаксувати і повертаються втомленими. Від цього страждає і туризм. Тому вчені почали шукати вихід з цієї ситуації, вивчати, як правильно домогтися від людини усвідомити, що відпочинок – це один з основних факторів психологічного здоров’я, працездатності і водночас комфорту оточуючих», – пояснив Федір Шандор.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться