SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Універсальний трансфер для комфортного відпочинку


2013-11-05 11:40:05 UTC

Все більше українців та гостей нашої країни обирають відпочинок у Карпатах. І багато туристів відвідують карпатський регіон вперше. Якщо бажаєте позбавитися зайвого клопоту та не сушити голову проблемами трансферу, замовленням екскурсій та будь-якими питаннями стосовно відпочинку, звертайтеся до трансферу «All inclusive».

Здійснюються перевезення малих та великих груп людей між населеними пунктами: Івано-Франківськ – Львів – Тернопіль – Київ – ВорохтаПоляницяБуковельЯремчеЯблуницяМикуличинЯсиняТатарів.

Якщо Ви подорожуєте без власного авто і зупиняєтеся поблизу гірськолижних комплексів, бронюючи житло без націнок за курортне розташування, то послуга трансферу до витягів зранку і до готелю ввечері – оптимальне рішення.

Ще одна перевага послуги трансферу – зустріч на вокзалі або в аеропорту і транспортування до готелю. Домовившися заздалегідь, Вам не доведеться ночувати в кімнаті очікування або брати вокзальне таксі «від бордюра» утридорога.

Плануйте свій відпочинок із порталом «Світ лиж» та подбайте про деталі наперед, щоб ніщо не відволікало Вас від насолоди відпочинку в Карпатах!

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться