SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові у «Великій коляді» візьмуть участь понад 80 колективів


2013-11-05 11:40:07 UTC

Упродовж усіх свят, аж до 30 січня, у Львові в Домініканському соборі проходить фестиваль «Велика коляда». Цьогорічний фестиваль заохочує учасників до виконання Лемківських колядок, щедрівок та віншувань. Фестиваль у місті відбувається дванадцятий рік поспіль, відзначають «КарпатиІнфо».

До участі зголосилися понад 80 колективів-учасників зі Львова, Львівської області, а також з Тернополя, Івано-Франківська, Долини, Надвірної, Черкас, Чернігова, Херсона, Ялти.

«Цього року тематика фестивалю – це лемківська коляда. Вона звучатиме на 4 голоси. Крім того, колядки доповнюватимуть оркестровими елементами», – розповів під час брифінгу координатор фестивалю Юрій Антків. Фестиваль відбуватиметься в форматі концертних виступів (щовечора у будні о 19.00, в суботу о 15.00 – концерти за участю 3-4 колективів) та трьох гала-концертів (16, 23 та 30 січня). Під час гала-концертів звук і зображення транслюватиметься на площу Музейну. В такий спосіб усі охочі львів’яни та гості нашого міста зможуть бути на них присутніми.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться