SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Свято Шоколаду


2013-11-05 11:40:07 UTC

IV шоколадне свято присвячене Дню закоханих відбудеться в центрі Львову (вул. Коперника, 17) 11-14 лютого. Запрошуються всі львів'яни та гості міста.

Цього року організатори вирішили змінити традицію проведення Свята шоколаду у переддень 8 березня та присвячують свято Дню закоханих!

На Вас чекатиме ще більше смачного шоколаду, веселих забав, цікавих конкурсів, святкових концертів та показових виступів. Шоколадні майстри відкриють Вам стародавні рецепти варіння шоколаду і дозволять підглянути за технологією його виготовлення. У руках львівських митців шоколад оживе і перетвориться на казкові персонажі, мініатюрні львівські будівлі та фігури відомих людей. Також до Львова завітають відомі артисти, що розважатимуть гостей на вулицях міста та в міських театрах.

У програмі:

ярмарок шоколадних виробів з найширшим асортиментом шоколадних ласощів;

бризки шоколадних фонтанів;

конкурси та забави;

інтерактивний дитячий шоколадний сектор;

цукерковий кулькоспад.

Працюватиме імпровізована Шоколадна фабрика, на якій кондитери в майстерні з виготовлення шоколаду на Ваших очах демонструватимуть процес виготовлення шоколадних солодощів.

Що особливого чекає Вас на святі? Розповідає Шоколад.Lviv.ua.

11 лютого

Урочисте відкриття за участю світового тенора Робертіно Лоретті.

Спеціальний гість свята – Робертіно Лоретті – приїде до Львова на Свято шоколаду – урочисто відкриє перший день та дасть святковий концерт у Львівській опері.

Завдяки унікальному голосу Робертіно Лоретті став найвідомішим дитиною XX століття. Пісня «Ямайка» на початку 60-х минулого століття звучала на частотах багатьох світових радіостанцій, в тому числі і радянських. У нашій країні відомий тенор – нечастий гість, востаннє він приїжджав на Україні 12 років тому.

Вперше у Львові всесвітньо відомий тенор. 11 лютого у Львівській опері Робертіно Лоретті.

12 лютого

Створення шоколадного міста – «Львів з шоколаду».

13 лютого

Створення та поїдання найдовшого шоколадного торта.

14 лютого

День усіх закоханих.

Усіх, хто бажає провести один з найромантичніших вечорів, Свято шоколаду запрошує у Палац мистецтв, де буде організовано особливу програму для усіх коханих і закоханих. Запах шоколаду, романтична атмосфера і солодкий джаз.

Створення шоколадних сердець та найбільший вибір подарунків для закоханих на День Валентина.

На гостей чекає: романтична атмосфера, вечір при свічках та чаруюча музика. А головне – можливість подарувати чудовий вечір своїй коханій людині.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться