SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Гурти «NikitA», «Бумбокс» і Альона Вінницька у РЦ «Бука»


2013-11-05 11:40:08 UTC

РЦ «Бука» знову підготував для гостей ТК « Буковель» серію зіркових концертів та вечірок.

23 лютого (у середу) в рамках «Хортиця winter music festival» – справжній подарунок для усіх чоловіків до Дня захисника Вітчизни – найсексуальніший та найепатажніший дівочий дует України – гурт «NikitA». Запрошуємо усіх насолодитися красою та грацією розкішних тіл і спокусливим голосом цих безмежно сексуальних красунь. Ведучий вечірки – співак, телеведучий і шоу-мен – Іван Дорн.

24 лютого ( у четвер) – поп-рок королева української сцени, тендітна брюнетка з потужним вокалом і сильною музикою – Альона Вінницька. Її пісні – це сучасний музичний мейнстрім і глибока жіноча лірика з неповторною енергетикою.

26 лютого (у суботу) – ТМ «Хортиця» знову запрошує на «Хортиця winter music festival». Хед-лайнер вечірки – гурт «Бумбокс», який завжди пропонує слухачам лише якісну музику і пісні з глибоким змістом, які зачіпають душу. Ведучий вечора – веселий, дотепний і мегапозитивний – Олександр Педан.

27 лютого ( у неділю) – один із кращих і найпопулярніших ді-джеїв України, резидент нічного клубу «Barsky», фаворит справжніх клаберів – DJ Alex Famous (м. Київ).

Не пропустіть концерти улюблених виконавців та запальні й шалені дискотеки до світанку!

Резервуйте: +38 (095) 49-89-000.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться