SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Укрзалізниця планує запровадити е-квиток у 20 поїздах внутрішнього сполучення


2013-11-05 11:40:09 UTC

Про це ZIK повідомила начальник управління Головного пасажирського управління Укрзалізниці Ніна Кострубіцька. За її словами, електронні квитки будуть запроваджені у швидкісних та фірмових поїздах орієнтовно у 3-4 кварталі. Електронним квитком можна буде скористатися не в окремих вагонах, а повністю у всьому потязі. На сьогодні такою послугою можна скористатися лише у п’яти вагонах потягу №166/165 Київ-Дніпропетровськ, – повідомляють у прес-центрі Укрзалізниці.

«На відміну від попереднього етапу з придбання квитків через мережу Інтернет, електронний квиток – це такий, за яким пасажир уже не звертається до квиткової каси. Самостійно роздрукувавши посадочний документ, пасажир іде прямо до поїзда, у якому провідник має зчитувальний пристрій. Ним перевіряється інформація на відповідність і пасажиру надається право для поїздки», – зазначила Ніна Кострубіцька.

Серед переваг такої системи – можливість не поспішаючи обрати потрібний маршрут, значна економія часу, оскільки не потрібно звертатися до квиткових кас, і безготівковий розрахунок.

Сплатити за електронний квиток можна через мережу Інтернет платіжною карткою Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) або міжнародною платіжною карткою (VISA, MasterCard, VISA Elektron, Maestro). Після оплати пасажир на звичайному папері роздруковує посадочний документ, у якому зазначається унікальний цифровий код. Саме за цим цифровим кодом провідник відповідного поїзда за допомогою зчитувального пристрою перевіряє посадочний документ.

Після ширшого запровадження електронного квитка у внутрішньому сполученні фахівці Укрзалізниці ініціюватимуть застосування цієї системи у поїздах міжнародного сполучення, зокрема, країн СНД та Балтії.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться