SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На фестивалі в Берегові вино ллється рікою


2013-11-05 11:40:09 UTC

В 11-му Міжнародному фестивалі вина «Біле вино» в Берегові Закарпатської області беруть участь колоритні львівські козаки, а до вина пропонують бринзу і коржики в золі. Розповідає Закарпатя.online.

Винний фестиваль почався з урочистої ходи дівчат у парадній формі, львівських козаків і лицарів місцевого ордена виноробів. Все це відбувалося під звуки духового оркестру.

Крім різноманітних сортів вина на фестивалі в Берегово пропонують найкращі закуски до цього напою – випечені в золі коржики, сир, бринзу. Також фестиваль вперше відвідали козаки Львівського товариства «Кіш», які пригощали гостей фестивалю козацьким кулешем.

Крім винної дегустації, приготування угорських страв, на фестивалі відбулася урочиста церемонія прийняття нових лицарів до Винного Лицарського Ордена Святого Венцела. До того ж, цьогоріч, вперше за 11 років, в Орден були прийняті придворні дами (фрейліни) – жінки, діяльність яких пов'язана з виноробством.

Примітно, що коли Берегово (Берегсас) було у складі Угорської імперії, король Бела IV розпорядився, щоб місто платило йому данину не золотом, а діжками з вином.

Фестиваль проходить вже в 11 раз, на центральній площі міста. Цьогоріч він триває з 3 до 6 березня. Крім вина, яке ллється тут рікою, надзвичайно цікавим є саме місто з його угорською історією, старовинною архітектурою і закарпатським шармом.

Дістатися сюди можна маршруткою з Ужгорода. Номер у готелях Берегова можна зняти за 120-180 грн., а пообідати – за сущі копійки.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться