SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Прикарпаття запрошує на унікальну подорож


2013-11-05 11:40:10 UTC

Усіх бажаючих пізнати мальовничий Прикарпатський край, з його неповторним колоритом, поринути в незабутню подорож-казку чарівними куточками Гуцульщини та Покуття, відчути дух минулого та пройнятись позитивними емоціями запрошуємо на унікальну мандрівку «Зелене кільце Карпат».

Протягом мандрівки Ви матимете змогу познайомитись з автентичною культурою Гуцульщини, особливостями побуту та традицій місцевого населення, спробувати свої сили в якості народного майстра (відвідини майстер-класів з кераміки, ліжникарства та грі на гуцульському народному інструменті - дримбі), пережити незабутню пригоду з власноручного добування та варіння солі, відчути зв’язок з природою (прогулянка одним з найбільших у Європі резерватів тису ягідного, прогулянки до карпатських водоспадів).

Протягом туру також пропонуються відвідини багатьох музеїв, що допоможуть Вам поринути в епоху минулого, отримати незабутні враження; поїздка до гірськолижного курорту «Буковель», мандрівки мальовничими карпатськими перевалами.

Весь тур просякнутий духом старовини, допомагає забути про щоденні клопоти та відчути близькість природи.

Маршрут поїздки:

Івано-Франківськ – Коломия – с. Княждвір – Косів – с. Яворів – с. Криворівня – ВерховинаВорохтаТатарів – « Буковель» – Яремче – Івано-Франківськ.

Детальніше – на сайті РТІЦ або: Регіональний туристично-інформаційний центр, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 4а. Тел.: (0342) 50-24-74. Е-mail: vania.rtic@gmail.com.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться