SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Прикарпатські рятувальники про небезпеку зимових Карпат


2013-11-05 11:40:12 UTC

Зимові Карпати – це не лише мальовничі краєвиди, але й серйозна небезпека для недосвідчених та зухвалих туристів. З кожним роком у ці місяці на Івано-Франківщину прибуває все більше відпочиваючих, доповідає агенція новин Фirtka.if.ua.

З початком гірськолижного сезону роботи у рятувальників, традиційно, побільшує. Серед основних причин – безвідповідальність туристичних груп, які не реєструються на відповідних пунктах і, тим самим, наражають себе на небезпеку.

Туристи відпочивають на курортах; намагаються підкорити вершини Чорногірського хребта. Але рятувальники застерігають: нинішні погодні умови таким мандрівкам не сприяють. Адже щойно випавший у горах сніг є непридатним для піших прогулянок: він надзвичайно важкий, не дає достатньої опори. Важко трамбувати сходинки; рух сповільнюється. Люди без відповідної підготовки можуть просто не розрахувати сил і часу на мандрівку.

Якщо все ж таки ви вирішили здійснити подорож на вершину, то це варто робити лише колективно – поодинокі мандрівки особливо небезпечні. До того ж турист у горах повинен повністю відмовитися від алкоголю. Це правило стосується також гірськолижників та сноубордистів. Людина, що в стані алкогольного сп`яніння виходить на схил, це самогубець. Травми в таких випадках, як правило, дуже складні, важкі, одужують після них роками.

Туристичний портал «Світ лиж» підтримує заклик рятувальників та застерігає необачних мандрівників від недостатньо підготовлених подорожей без реєстрації в спеціальних контрольно-рятувальних пунктах. Нехай відпочинок буде безпечним і приносить лише насолоду та гарний настрій!

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться