SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Єпархіальному музеї Трускавця відкрилась виставка дитячих робіт «Великдень творчої душі»


2013-11-05 11:40:15 UTC

У Єпархіальному музеї 11 квітня 2012 року відкрилась святкова великодня виставка дитячих творчих робіт. Вже втретє Будинок учнівської творчості напередодні Великодніх свят запрошує трускавчан та гостей міста на традиційну виставку вихованців гуртків декоративно-вжиткового мистецтва «Великдень творчої душі». Спеціально для відвідувачів порталу «Світ лиж» розповідає Тарас Шафран, директор Єпархіального музею.

Такі давні українські ремесла як вишивка, бісеронизання, лялька-мотанка, писанкарство викликають інтерес у дітей та учнівської молоді Трускавця, а педагоги цього позашкільного закладу так натхненно окрилюють надією на успіх кожного свого вихованця.

Погляньте на світ очима дітей, які підготували цю виставку. Він видається бурхливим потоком цікавих творчих ідей, знахідок, фантазій, і мрій. Тут представлені великодні вишивані рушнички і серветки (гурток «Народна вишивка», керівник – Маландій Л.Б); конкурсні роботи учасників міського конкурсу з писанкарства який відбувся нещодавно на базі гуртка «Моя іграшка» (керівник – Гривняк Л.М).

Під омофором Богородиці розвинулися і розквітли традиційні гердани і силянки, які зазвичай прикрашали святковий одяг українців на Великдень та інші свята (гурток бісеру «Монисто», керівник – Осійчук Т.В.); привертають увагу різні сувеніри, панно, картинки,квіти в техніці фігомі.

Кожна дитяча художня робота зазвичай легка, світла й справді унікальна своєю несхожістю. Дитина передає те, що бачить, а бачить вона життя. Можливо, ці роботи ще не такі досконалі, але вони випромінюють щирість, любов і святковість. Тож не дивно, що виставка має велику популярність серед дітей, які активно відвідують музей. Подивляють дитячому таланту дорослі відвідувачі, які відпочивають у курортному містечку.

Запрошуємо усіх небайдужих до творчості наших дітей відвідати виставку, яка буде триватити у Єпархіальному музеї з 11 квітня до 15 травня 2012 року.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться