SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Четвертий всеукраїнський фестиваль вареників у Карпатах


2013-11-05 11:40:22 UTC

У неділю, 17 березня 2013 р., в останній день Масляної – свята, яке символізує прощання із зимою і зустріч весни, гірськолижний курорт «Буковель» вже вчетверте проводить Всеукраїнський фестиваль вареників. Отож кожен, хто долучиться до учасників фестивалю, зможе поласувати улюбленою стравою українців — варениками зі шкварками, цибулею, картоплею, печінкою, вишнями, сливами та іншими начинками, яких є більше сотні, та визначити, які з них найсмачніші! Ба, навіть встановити новий світовий рекорд зі швидкісного поїдання вареників! Організатори фестивалю обіцяють, що вареники буть дійсно по-домашньому смачні!

Програма Четвертого всеукраїнського фестивалю вареників теж обіцяє бути цікавою та веселою. Гості курорту зможуть змістовно і весело провести час, побачити театралізоване дійство, поєднати сімейний відпочинок із придбанням сувенірів та долучитися до участі у жартівливих конкурсах.

«Народний Вареник» – хто швидше, краще і більше вареників наліпить!

«Цибулька» – хто швидше і дрібніше накришить цибульки для зажарочки на варенички і не заплаче!

«Смажимо! Паримо! Варимо!» – хто більше, швидше, цікавіше всмажить по сковороді... ополоником!

«Пан Пацюк – поїдач вареників» – хто швидше і більше вареників з’їсть… і не подавиться! Не поділили вареники? То можна і побитись… великими подушками-варениками.

«Заспіваймо пісню веселеньку» – поїли…можна і співати! «Дам лиха закаблукам» – просимо до танцю!

Чекатимуть на глядачів і цікаві «Козацькі забави»: «Стовп із призами», «Біг у мішках», «Перетягування канату», «Піднімання бочки», «Конкурс свистунів», «Козацький пояс», «Кидання валянка»…

Лунатиме як сольний, так і хоровий спів, відзначає РТІЦ. Про що співатимуть? А ви ще не здогадались? Отож бо!

Переможців конкурсної програми записуватимуть в «Партію любителів вареників», яка була створена в ТК «Буковель» під час проведення Першого фестивалю вареників. Головне програмне завдання партії : «Хай кожен живе, як вареник в сметані»! Всі українці люблять вареники, то ж перемога кандидатата від нашої партії на президентських виборах гарантована! А так, як президент буде любити українські вареники, а не російські пельмені, то й Україну любити буде!

Урочистий прийом у партію та вручення квитків новим членам «Партії любителів вареників» відбудеться біля пам’ятника Варенику, спеціально спорудженого до цієї події. Пам’ятник Варенику увійде в «Книгу рекордів ТК «Буковель» як найбільший вареник в світі, виготовлений зі снігу.

Усіх гостей фестивалю безкоштовно пригощатимуть різноманітними млинцями, варениками, приготовленими на відкритому вогні у великому казані.

Чекаємо на вас у ТК «Буковель»  17 березня 2013 р. о 13.00 год. біля ресторану «Козачок».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться