SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Кубок Буковеля з фрі-файту – 2014


2013-11-05 11:40:23 UTC

Заслужений майстер спорту України, 11 майстрів спорту міжнародного класу, 18 майстрів спорту України, 22 кандидати в майстри спорту України – всього 52 дорослих спортсмени з 16 регіонів України, 4 Чемпіони Світу, 2 з них – чинні Чемпіони світу, 19 Чемпіонів України не тільки з фрі-файту, а ще з шести видів єдиноборств – взимку цього року курорт Буковель дав можливість звести на своїй вершині такий спортивний Олімп під час проведення Кубку Буковеля з фрі-файту. І, здавалось би, цю вершину можливо лише повторити, а вище здертися вже майже неможливо. Та на те курорт Буковель і місце, де здійснюються мрії, щоб робити неможливе.

Високий організаційний рівень змагань Кубку Буковеля з фрі-файту вже стверджується значним інтересом глядацької аудиторії. Повболівати за своїх улюбленців під час п’яти етапів змагань в січні-лютому та березні приїжжали глядачі з Донецька, Києва, Полтави, Луганська, Одеси. А за перебігом Гранд-Фіналу, де розігралися пояси Чемпіонів, в прямій інтернет-трансляції спостерігало 5 000 глядачів.

Такий високий рівень дозволив Федерації фрі-файту порушити клопотання щоб Міністерство молоді та спорту України 2014 року надало Кубку Буковеля статус офіційного Кубку України з фрі-файту дивізіону «Еліта» відповідно до правил Федерації. А переможці Кубку Буковеля 2014 року складуть основу Збірної команди України, яка захищатиме честь своєї держави під час Першого Чемпіонату світу з ММА, який відбудеться на початку липня в Лас-Вегасі, США!

Президія Федерації вже ухвалила такі рішення і тепер залишається лише чекати кінця року, коли у встановленому порядку міністерство затверджуватиме Єдиний календарний план спортивних заходів України на 2014 рік.

Наступного року заплановані наступні дати проведення Кубку Буковеля:

– відбіркові етапи – 04 та 18 січня, та 01 лютого;

– перший фінал – 15 лютого;

– Гранд-Фінал – 08 березня.

Але до того часу попереду ще – літо, відпочинок, гори, велосипеди і початок нового лижного сезону!

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться