SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Квест «Золото Карпат. У похід за скарбами Олекси Довбуша»


2013-11-05 11:40:26 UTC

27 вересня ТК «Буковель» проводить квест (групові ігри-змагання на природі) «Золото Карпат. У похід за скарбами Олекси Довбуша», присвячений Всесвітньому дню туризму.

До участі у цьому популярному різновиді розваг на швидкість, на розум, на спритність та логіку запрошуються журналісти, туристи та працівники туристичної галузі.

Програма заходу передбачає опришківські ігри, екстремальні випробування на квадроциклах, конях, гірських велосипедах, рафтинг, скелелазіння в печерах та на скелях Олекси Довбуша, пошук захованого скарбу, нагородження переможців та посвяту в опришки.

Крім того учасники квесту матимуть можливість скуштувати смачної гуцульської вечері та взяти участь у запальних забавах з піснями і танцями довкола ватри під супровід фольклорно-етнографічного ансамблю та троїстих музик на галявині посеред нічного карпатського лісу.

До послуг усіх, хто побажає, майстер-клас із вивчення українських народних танців: аркана, гопака, гуцулки, коломийки, екскурсія стежками опришків до каменя та скель Довбуша в м. Яремче 

Початок квесту о 12.00 біля рецепції ТК «Буковель», нагадує РТІЦ.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться