SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

7-9 травня в Івано-Франківську відбудеться традиційний фестиваль «Свято ковалів»


2013-11-05 11:39:41 UTC

Побоювання, чи не змінить свою прописку фестиваль «Свято ковалів», який дехто називає найяскравішим фестивалем Івано-Франківська, виявилися безпідставними. Фестиваль буде, і названа точна дата: 7-9 травня. Проходитиме, за традицією, на майдані Шептицького, де учасники фестивалю з Фінляндії, Бельгії, Білорусі, Швеції, Норвегії, Росії, Австрії, США, Болгарії, Польщі, Голландії, Франції, Австралії, Ізраїлю, Литви, Латвії та з інших країн демонструватимуть ковальську працю.

Тут же діятиме ярмарок кованих речей. Будуть майстер-класи, презентація авторського ковадла та ручних ковальських інструментів від школи традиційного ковальства Богдана Попова (Київ), виставка «Сакральний знак в творах ковальства», відливання сувенірних ковадл.

Не відійдуть від традиції спільного виготовлення ковальських композицій. Івано-Франківськ вже має від попередніх фестивалів «Букет майстрів», «Дерево щастя», «Великоднє сонце». На минулорічному фестивалі робили композицію «В рамках ковальських традицій», і тепер її урочисто відкриють. А на цьому фестивалі ковалі України та іноземні гості виготовлять композицію «Коло ковальських кілець». До речі, в минулому році Івано-Франківськ увійшов у «Кільце європейських ковальських міст».

Завершиться Свято ковалів відкриттям 8-ї міжнародної виставки «Орнаментальне ковальство», повідомляє Івано-Франківська ОДТРК.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться