SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Відтепер туристам і городянам у Львові стане ще зручніше


2013-11-05 11:39:44 UTC

У Львові прийняли ухвалу «Про врегулювання питання громадських вбиралень». Основна норма цього документу – запровадження безперешкодного користування мешканцями та гостями міста туалетами. Про це повідомив 11 травня кореспондент ЗІКу.

Зокрема, безперешкодне користування туалетами запроваджують у приміщеннях виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій на безоплатній основі. Це означає, що, наприклад, туалети міської Ратуші мають стати доступними для усіх. Водночас, кафе, бари чи ресторани також мають забезпечити безперешкодний доступ до вбиралень, однак він може бути на платній або безоплатній основі, це вже, як визначать власники. Департамент економічної політики має попередити до 15 травня власників закладів ресторанного господарства про запровадження цих заходів.

Окрім того, в документі передбачено, що до 15 травня районні адміністрації мають провести моніторинг наявних у місті стаціонарних (або пересувних) громадських вбиралень та подати у департамент житлового господарства та інфраструктури інформацію про кількість громадських вбиралень, місце їх розміщення, стан їх обслуговування та придатність до експлуатації. На її основі департаменту ЖКГ до 1 липня має розробити Програму розвитку мережі громадських вбиралень у м. Львові на 2010-2012 роки та розробити Схему розміщення громадських вбиралень з підбором конкретних земельних ділянок. Як відзначають КарпатиІнфо, ця програма має передбачати встановлення громадських туалетів нового покоління і визначати умови залучення інвесторів до розвитку такої мережі у місті. Все це збираються «приписати» до плану підготовки до «Євро-2012».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться