SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Івано-Франківськ стане «Містом квітів»


2013-11-05 11:39:44 UTC

На Івано-Франківськ чекає конкурс, який ввійде в традицію, під назвою «Місто квітів» на найкраще озеленення балконів та зовнішніх підвіконь. Конкурс ініційований у рамках екологічного вектору програми корпоративної соціальної відповідальності та покликаний об'єднати всіх, хто прагне підкреслити неповторність і красу рідного міста. Правда.if.ua повідомляє, що організатором виступив «ОТП Банк» за підтримки міської влади.

Конкурс триватиме з 1 червня до кінця серпня цього року. Кожен з бажаючих зможе зареєструватися на сайті організатора та швиденько готувати свій балкон чи підвіконник до конкурсу. Оцінювати буде журі у складі представників ЗМІ та партнерів-організаторів дійства. Зазначимо, що увагу звертатимуть на естетику та красу озеленення. Проте, ніхто з учасників не залишиться без подарунків. А головні призи – це ноутбук, фотоапарат та абонемент на 10 днів для двох у кінотеатр «Люм'єр». Також буде приз глядацьких симпатій, голосування проводитиметься на сайті організаторів.

«Ми звертаємо увагу на питання озеленення», – зазначив Олег Новоренський, керівник регіонального відділу «ОТП Банк». Мета проекту – підштовхнути жителів міста до озеленення. «Ми б хотіли щоб наше місто було ще зеленіше й ще гарніше», – говорить Новоренський. На думку заступника міського голови Зінаїди Федорук, дуже важливо коли бізнес опікується містом, а не думає тільки про накопиченян капіталу, а «люди будуть ділитися досвідом та обмінюватися рослинами» і таким чином місто оживиться та озелениться. Також значну допомогу в проведенні конкурсу надало керівництво кінотеатру «Люм'єр» в особі його директора Лідії Шкрібляк. «Це є знак прояву любові й поваги до свого міста та виховання почуття любові як до сім'ї, так і до міста», – говорить пані Лідія.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться