SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

«Green art» – креативне використання побутових відходів


2013-11-05 11:39:45 UTC

В Івано-Франківську стартувала незвичайна виставка Green art на тему «Креативне використання побутових відходів», розповідає Правда.if.ua. Її ініціювала молодіжна організація AIESEC в рамках екологічного проекту AIESEC GREEN TIME, що проводиться в обласному центрі вперше. Мета акції — привернути увагу людей до забруднення навколишнього середовища.

На виставці експонувалося більше 20-и робіт, зокрема, фотографії незвичайних експонатів та чудернацькі вироби з підручних матеріалів з не менш цікавими назвами: «Зародження життя», «Втрачений час», «Дерево дружби», «Намисто з зернят яблук» та інші.

У «Green art» взяли участь молоді люди не лише з Івано-Франківська, а й з інших міст. Мар’яна Макарович з Ужгорода надіслала фотографії восьми власних робіт. Усі експонати виставки створені з найрізноманітніших відходів: пластикових чи скляних пляшок, поліетиленових пакетів, газет, картонних коробок, використаних бляшанок, поламаних дискет і пластикових карток.

Green art, або Зелене мистецтво став ще одним із численних способів альтернативної утилізації сміття. «Сміттєарт» триватиме 2 тижні: з 22 травня по 6 червня. Тому любителі неординарного мистецтва ще мають шанс почерпнути цікавих ідей щодо креативного використання побутових відходів.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться